Nopirkt Vienvietīgu katamarānu Ondatra-3DMaster
€ 595.00

Nopirkt Vienvietīgu katamarānu Ondatra

Ir ideja izstrādāt savu, uzlabotu katamarānu, kas varētu maksāt ~ 400 eiro!

Ja interesē šis jaunais projekts, rakstiet, zvaniet, lai mēs zinātu, vai ir pieprasījums pēc šāda projekta!

Bet tagat atpakaļ pie Ondatras. Šis katamarāns, pagaidam, ir vienīga prece, kas nav mūsu ražojums, bet kāpēc gan ne, ja prece  lai gan nē, ja prece ir pārdomāta un ir labākā savā klasē. Cena ir aptuvena, atkarībā no Krievijas rubļa kursa.

APRAKSTS Vienvietīgs katamarāns Ondatra profesionālai zveja. Šis modelis ir viens no populārākajiem Krievijā, un ne tikai. Konstrukcija ir diezgan vienkārša un skaidra. Gabarītizmēri 2700х1350, balona diametrs 400mm. Ražotāja minētā celtspēja ir 125 kg.

Modelis pats norāda, kas jādara, lai sagatavotu katamarānu lietošanai. Lai to izdarītu, pietiek ar to, ka dabūt katamarānu ārā no somas, izvērst spārnus, atzveltni, pēdas kāju un piepumpēt balonus. Komplektā ietilpst adapteris elektriskajam pumpim.

Katamārana piepūšamie baloni ir izgatavoti no izturīga PVH materiāla 850gr/m2, (gāzi saturošs audums ar lavsan kordu ar abpusēju PVH pārklājumu). Tie ir savienoti savā starpā ar konstruēto alumīnija rāmi. Rāmja detaļas ir aizsargātas ar pulver krāsojumu. Visi savienojumi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

Uz rāmja centrālās daļas stiprina sēdekli, no izturīgā PVH auduma. Rāmja apakšējā daļā ir piekļuves gredzeni enkura virvei. Somas tiek piestiprinātas pie spārniem, ir piestiprināmi makšķeru turētāji, eholots un papildus aprīkojums.

Atzveltnes slīpums ir ergonomiski un viegli regulējams. Uz pēdas kājām ir ierīces enkura virves uztīšanai. Nekas nenovērš uzmanību no makšķerēšanas. Salokāma alumīnija konstrukcija neaizņem daudz vietas. Komplektā ietilpst arī airi un divas somas.

IZMĒRI. Visu var ievietot somā-mugursomā 85x60x20cm, vienkārši uzglabāt un transportēt.

Pasūtiet tagad

 
Iepatikās? Ierakstiet pasūtījumu kontaktformā! Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Produkta fotogalerija

 • Nopirkt Vienvietīgu katamarānu Ondatra-3DMaster
 • Nopirkt Vienvietīgu katamarānu Ondatra-3DMaster
 • Nopirkt Vienvietīgu katamarānu Ondatra-3DMaster
 • Nopirkt Vienvietīgu katamarānu Ondatra-3DMaster
 • Nopirkt Vienvietīgu katamarānu Ondatra-3DMaster
 • Nopirkt Vienvietīgu katamarānu Ondatra-3DMaster

  Katamarāna piegāde

  Noliktavā mēs parasti glabājam katamarānu visvienkāršākajā komplektācijā un vienu. Ja prece nav noliktavā, klients veic pasūtījumu, un 2 nedēļu laikā prece pienāk no Krievijas, bet tas notiek arī ātrāk. Priekšapmaksa nav nepieciešama, ja klients nepasūta aksesuārus. Par aksresuāriem 50% priekšapmaksa

   

   

   

  • Jelgava, Latvija
  • +371 29582045
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.